Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  menu
Strona główna
Historia
Galeria
Stadion
Lokalizacja
Drużyna
Tabela i terminarz
Kontakt
  ligi europejskie
liga polska
liga angielska
liga hiszpańska
liga włoska
liga niemiecka
liga czeska
liga słowacka
  kluby gminy Zagórz
Gabry Łukowe
MKS Osława Zagórz www►
LKS Tarnawa
Juventus Poraż
  redakcyjne

kontakt
GG: 1919598

Tabela 2009/2010

TABELA: KROSNO, KLASA C, GRUPA 1

KONIEC SEZONU 2009/2010
L.P. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1 LKS Tarnawa 20 45 50-22
2 Jawornik Czarna 20 44 73-27
3 Pionier Średnia Wieś 20 44 59-22
4 LKS Czaszyn 20 41 62-28
5 ULKS Czerteż 20 38 48-33
6 Juventus Poraż 20 29 53-41
7 Pogórze Srogów Górny 20 28 38-56
8 LKS Wzdów 20 22 48-54
9 LKS Olszanica 20 13 36-76
10 Grom Sanoczek 20 7 35-88
11 Grodzisko Trepcza 20 6 18-73

Zalew Myczkowce wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.    

 

TERMINARZ

RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 - 16 sierpnia 2009  godz. 13:00

Jawornik Czarna 0-0 LKS Czaszyn
Grom Sanoczek 1-6 ULKS Czerteż
LKS Tarnawa 1-0 Pionier Średnia Wieś
Zalew Myczkowce 1-12 Pogórze Srogów Górny
Grodzisko Trepcza 1-4 LKS Wzdów
LKS Olszanica 1-2 Juventus Poraż

 

Kolejka 2 - 23 sierpnia 2009  godz. 13:00

ULKS Czerteż 2-0 Jawornik Czarna
LKS Czaszyn 6-2 LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś 4-1 Grom Sanoczek
Pogórze Srogów Górny 2-3 LKS Tarnawa
LKS Wzdów   (wo) 3-0 Zalew Myczkowce
Juventus Poraż 5-2 Grodzisko Trepcza

 

Kolejka 3 - 30 sierpnia 2009  godz. 13:00

Jawornik Czarna 4-1 Pionier Średnia Wieś
ULKS Czerteż 3-3 LKS Czaszyn
Grodzisko Trepcza 3-8 LKS Olszanica
Grom Sanoczek 4-5 Pogórze Srogów Górny
LKS Tarnawa 2-1 LKS Wzdów
Zalew Myczkowce 1-3 Juventus Poraż

 

Kolejka 4 - 6 września 2009  godz. 13:00

Pogórze Srogów Górny 2-5 Jawornik Czarna
Pionier Średnia Wieś 3-0 ULKS Czerteż
LKS Czaszyn 1-1 Grodzisko Trepcza
LKS Olszanica 0-1 Zalew Myczkowce
LKS Wzdów 6-1 Grom Sanoczek
Juventus Poraż 0-1 LKS Tarnawa

 

Kolejka 5 - 13 września 2009  godz. 13:00

Jawornik Czarna 3-1 LKS Wzdów
ULKS Czerteż 2-1 Pogórze Srogów Górny
Pionier Średnia Wieś 0-1 LKS Czaszyn
Zalew Myczkowce 1-1 Grodzisko Trepcza
LKS Tarnawa 1-1 LKS Olszanica
Grom Sanoczek 2-6 Juventus Poraż

 

Kolejka 6 - 20 września 2009  godz. 13:00

Juventus Poraż 1-2 Jawornik Czarna
LKS Wzdów 5-2 ULKS Czerteż
Pogórze Srogów Górny 0-4 Pionier Średnia Wieś
Grodzisko Trepcza 1-4 LKS Tarnawa
LKS Olszanica 3-1 Grom Sanoczek
LKS Czaszyn 8-2 Zalew Myczkowce

 

Kolejka 7 - 27 września 2009  godz. 13:00

Jawornik Czarna 6-1 LKS Olszanica
ULKS Czerteż 3-0 Juventus Poraż
Pionier Średnia Wieś 5-0 LKS Wzdów
Grom Sanoczek 1-2 Grodzisko Trepcza
LKS Tarnawa 6-0 Zalew Myczkowce
Pogórze Srogów Górny 5-4 LKS Czaszyn

 

Kolejka 8 - 4 października 2009  godz. 13:00

Grodzisko Trepcza 0-5 Jawornik Czarna
LKS Olszanica 1-3 ULKS Czerteż
Juventus Poraż 2-4 Pionier Średnia Wieś
LKS Wzdów 6-3 Pogórze Srogów Górny
LKS Czaszyn (wo) 3-0 LKS Tarnawa
Zalew Myczkowce 1-2 Grom Sanoczek

 

Kolejka 9 - 11 października 2009  godz. 13:00

Jawornik Czarna 8-1 Zalew Myczkowce
ULKS Czerteż 4-0 Grodzisko Trepcza
Pionier Średnia Wieś 3-1 LKS Olszanica
Pogórze Srogów Górny 0-4 Juventus Poraż
LKS Wzdów 2-1 LKS Czaszyn
Grom Sanoczek 1-6 LKS Tarnawa

 

Kolejka 10 - 18 października 2009  godz. 13:00

została rozegrana w drugim terminie: 31 października 2009  godz. 11:00

LKS Tarnawa 4-3 Jawornik Czarna
Zalew Myczkowce 2-5 ULKS Czerteż
Grodzisko Trepcza 1-3 Pionier Średnia Wieś
LKS Olszanica 0-3 Pogórze Srogów Górny
Juventus Poraż 3-2 LKS Wzdów
Grom Sanoczek 0-5 LKS Czaszyn

 

Kolejka 11 - 25 października 2009  godz. 11:00

Jawornik Czarna 7-2 Grom Sanoczek
ULKS Czerteż 0-1 LKS Tarnawa
Pionier Średnia Wieś 11-0 Zalew Myczkowce
Pogórze Srogów Górny (wo) 3-0 Grodzisko Trepcza
LKS Wzdów 9-2 LKS Olszanica
LKS Czaszyn 1-1 Juventus Poraż

 

_____________________________________

RUNDA WIOSENNA

Kolejka 12 - 11 kwietnia 2010  godz. 13:00

Pauza: Pogórze Srogów Górny

Przesunięta z powodu żałoby narodowej. Rozegrana 3 czerwca.

LKS Czaszyn 2-1 Jawornik Czarna
ULKS Czerteż 5-1 Grom Sanoczek
Pionier Średnia Wieś 4-0 LKS Tarnawa
LKS Wzdów 2-0 Grodzisko Trepcza
Juventus Poraż 7-2 LKS Olszanica

 

Kolejka 13 - 18 kwietnia 2010  godz. 13:00 (Czaszyn godz. 16:30)

Pauza: LKS Wzdów

Przesunięta z powodu żałoby narodowej. Rozegrana 6 czerwca.

Jawornik Czarna 7-1 ULKS Czerteż
LKS Olszanica 1-3 LKS Czaszyn
Grom Sanoczek 1-4 Pionier Średnia Wieś
LKS Tarnawa (wo) 6-0 Pogórze Srogów Górny
Grodzisko Trepcza 2-2 Juventus Poraż

 

Kolejka 14 - 25 kwietnia 2010  godz. 13:00

Pauza: Juventus Poraż

Pionier Średnia Wieś 2-0 Jawornik Czarna
LKS Czaszyn 2-3 ULKS Czerteż
LKS Olszanica 1-0 Grodzisko Trepcza
Pogórze Srogów Górny 4-2 Grom Sanoczek
LKS Wzdów 0-1 LKS Tarnawa

 

Kolejka 15 - 2 maja 2010  godz. 13:00 (Czaszyn godz. 16:30)

Pauza: LKS Olszanica

Jawornik Czarna 1-0 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 2-2 Pionier Średnia Wieś
Grodzisko Trepcza 0-4 LKS Czaszyn
Grom Sanoczek 4-2 LKS Wzdów
LKS Tarnawa 1-0 Juventus Poraż

 

Kolejka 16 - 9 maja 2010  godz. 13:00

Pauza: Grodzisko Trepcza

LKS Wzdów 1-3 Jawornik Czarna
Pogórze Srogów Górny 1-0 ULKS Czerteż
LKS Czaszyn 4-3 Pionier Średnia Wieś
LKS Olszanica 0-6 LKS Tarnawa
Juventus Poraż 4-1 Grom Sanoczek

 

Kolejka 17 - 16 maja 2010  godz. 13:00

Pauza: LKS Czaszyn

Jawornik Czarna 4-2 Juventus Poraż
ULKS Czerteż (wo) 3-0 LKS Wzdów
Pionier Średnia W. (wo) 3-0 Pogórze Srogów Górny
LKS Tarnawa 6-1 Grodzisko Trepcza
Grom Sanoczek 7-4 LKS Olszanica

 

Kolejka 18 - 23 maja 2010  godz. 13:00

Pauza: LKS Tarnawa

LKS Olszanica 0-7 Jawornik Czarna
Juventus Poraż 3-1 ULKS Czerteż
LKS Wzdów 0-5 Pionier Średnia Wieś
Grodzisko Trepcza 3-3 Grom Sanoczek
LKS Czaszyn 10-0 Pogórze Srogów Górny

 

Kolejka 19 - 30 maja 2010  godz. 13:00

Pauza: Grom Sanoczek

Jawornik Czarna 8-1 Grodzisko Trepcza
ULKS Czerteż 2-1 LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś 3-3 Juventus Poraż
Pogórze Srogów G (wo) 3-0 LKS Wzdów
LKS Tarnawa 1-1 LKS Czaszyn

 

Kolejka 20 - 13 czerwca 2010  godz. 13:00

Pauza: Jawornik Czarna

Grodzisko Trepcza 0-4 ULKS Czerteż
LKS Olszanica 1-3 Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż 1-1 Pogórze Srogów Górny
LKS Czaszyn 3-1 LKS Wzdów
LKS Tarnawa (wo) 3-0 Grom Sanoczek

 

 

Kolejka 21 - 20 czerwca 2010  godz. 13:00

Pauza: ULKS Czerteż

Jawornik Czarna 2-2 LKS Tarnawa
Pionier Średnia W. (wo) 3-0 Grodzisko Trepcza
Pogórze Srogów Górny 3-1 LKS Olszanica
LKS Wzdów 4-4 Juventus Poraż
LKS Czaszyn 4-1 Grom Sanoczek

 

 

Kolejka 22 - 27 czerwca 2010  godz. 13:00

Pauza: Pionier Średnia Wieś

Grom Sanoczek 1-5 Jawornik Czarna
LKS Tarnawa 1-2 ULKS Czerteż
Grodzisko Trepcza 0-2 Pogórze Srogów Górny
LKS Olszanica 5-1 LKS Wzdów
Juventus Poraż 3-4 LKS Czaszyn

(wo) - zwycięstwo walkowerem

 








 

 

© CZASZYN.PL - All rights reserved

 Design by Szablony.Maniak.Pl

  statystyka