Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  menu
Strona główna
Historia
Galeria
Stadion
Lokalizacja
Drużyna
Tabela i terminarz
Kontakt
  ligi europejskie
liga polska
liga angielska
liga hiszpańska
liga włoska
liga niemiecka
liga czeska
liga słowacka
  kluby gminy Zagórz
Gabry Łukowe
MKS Osława Zagórz www►
LKS Tarnawa
Juventus Poraż
  redakcyjne

kontakt
GG: 1919598

Tabela 2008/2009

TABELA: KROSNO, KLASA C, GRUPA 1

KONIEC SEZONU 2008/2009
L.p. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1 Drzewiarz Rzepedź 15 36 45-19
2 Bumar Rudenka 15 35 53-20
3 Jawornik Czarna 15 31 32-18
4 Pionier Średnia Wieś 15 30 49-23
5 LKS Czaszyn 15 25 43-22
6 Pogórze Srogów Górny 15 18 35-43
7 ULKS Czerteż 15 16 26-27
8 Juventus Poraż 15 12 34-77
9 Grom Sanoczek 16 2 23-91

=========================================================

 TERMINARZ

Kolejka 1 - 17 sierpnia 2008

Pauza: Pogórze Srogów Górny

Juventus Poraż  4-2 Pionier Średnia Wieś
Drzewiarz Rzepedź  0-3 LKS Czaszyn         (wo)
ULKS Czerteż  2-2 Grom Sanoczek
Jawornik Czarna  1-1 Bumar Rudenka

 

Kolejka 2 - 24 sierpnia 2008

Pauza: LKS Czaszyn

Bumar Rudenka  9-3 Juventus Poraż
Grom Sanoczek  0-4 Jawornik Czarna
Pogórze Srogów Górny  0-4 ULKS Czerteż
Pionier Średnia Wieś  1-3 Drzewiarz Rzepedź

 

Kolejka 3 - 31 sierpnia 2008

Pauza: Pionier Średnia Wieś

Juventus Poraż   0-3 Drzewiarz Rzepedź
ULKS Czerteż   0-1 LKS Czaszyn
Jawornik Czarna   2-1 Pogórze Srogów Górny
Bumar Rudenka   6-0 Grom Sanoczek

 

Kolejka 4 - 7 września 2008

Pauza: Drzewiarz Rzepedź

Grom Sanoczek   2-8 Juventus Poraż
Pogórze Srogów Górny   1-6 Bumar Rudenka
LKS Czaszyn   0-1 Jawornik Czarna
Pionier Średnia Wieś   0-2 ULKS Czerteż

 

Kolejka 5 - 14 września 2008

Pauza: Juventus Poraż

ULKS Czerteż   2-3 Drzewiarz Rzepedź
Jawornik Czarna   0-0 Pionier Średnia Wieś
Bumar Rudenka   2-0 LKS Czaszyn
Grom Sanoczek   2-3 Pogórze Srogów Górny

 

Kolejka 6 - 21 września 2008

Pauza: ULKS Czerteż

Pogórze Srogów Górny   9-1 Juventus Poraż
LKS Czaszyn   9-0 Grom Sanoczek
Pionier Średnia Wieś   1-4 Bumar Rudenka
Drzewiarz Rzepedź   3-1 Jawornik Czarna

 

Kolejka 7 - 28 września 2008

Pauza: Jawornik Czarna

Juventus Poraż   3-2 ULKS Czerteż
Bumar Rudenka   2-3 Drzewiarz Rzepedź
Grom Sanoczek   0-8 Pionier Średnia Wieś
Pogórze Srogów Górny   3-3 LKS Czaszyn

 

Kolejka 8 - 6 października 2008

Pauza: Bumar Rudenka

Pionier Średnia Wieś   2-1 Pogórze Srogów Górny
Drzewiarz Rzepedź (wo)   3-0 Grom Sanoczek
ULKS Czerteż   1-2 Jawornik Czarna
Juventus Poraż   0-6 LKS Czaszyn

 

Kolejka 9 - 12 października 2008

Pauza: Grom Sanoczek

Bumar Rudenka   1-0 ULKS Czerteż
Pogórze Srogów Górny   2-2 Drzewiarz Rzepedź
LKS Czaszyn   1-4 Pionier Średnia Wieś
Jawornik Czarna   3-1 Juventus Poraż

 

__________________________________________

 

Kolejka 10 - 19.04.2009

Pauza: Pogórze Srogów Górny 

Pionier Średnia Wieś   6-1 Juventus Poraż
LKS Czaszyn   1-1 Drzewiarz Rzepedź
Grom Sanoczek   2-4 ULKS Czerteż
Bumar Rudenka   0-2 Jawornik Czarna

 

Kolejka 11 - 26.04.2009

Pauza: LKS Czaszyn

Juventus Poraż   0-5 Bumar Rudenka
Jawornik Czarna   8-3 Grom Sanoczek
ULKS Czerteż   1-0 Pogórze Srogów Górny
Drzewiarz Rzepedź   1-1 Pionier Średnia Wieś

 

Kolejka 12 - 3.05.2009

Pauza: Pionier Średnia Wieś

Drzewiarz Rzepedź   10-0 Juventus Poraż
LKS Czaszyn   3-2 ULKS Czerteż
Pogórze Srogów Górny   2-2 Jawornik Czarna
Grom Sanoczek   3-9 Bumar Rudenka

 

Kolejka 13 - 10.05.2009

Pauza: Drzewiarz Rzepedź

Juventus Poraż   8-1 Grom Sanoczek
Bumar Rudenka   3-2 Pogórze Srogów Górny
Jawornik Czarna   1-1 LKS Czaszyn
ULKS Czerteż   2-3 Pionier Średnia Wieś

 

Kolejka 14 - 17.05.2009

Pauza: Juventus Poraż

Drzewiarz Rzepedź    1-0 ULKS Czerteż
Pionier Średnia Wieś   3-0 Jawornik Czarna
LKS Czaszyn   1-0 Bumar Rudenka
Pogórze Srogów Górny   4-3 Grom Sanoczek

 

Kolejka 15 - 24.05.2009

Pauza: ULKS Czerteż 

Juventus Poraż   1-1 Pogórze Srogów Górny
Grom Sanoczek   2-2 LKS Czaszyn
Bumar Rudenka   1-1 Pionier Średnia Wieś
Jawornik Czarna   0-1 Drzewiarz Rzepedź

 

Kolejka 16 - 31.05.2009

Pauza: Jawornik Czarna

ULKS Czerteż   3-1 Juventus Poraż
Drzewiarz Rzepedź   1-2 Bumar Rudenka
Pionier Średnia Wieś   8-0 Grom Sanoczek
LKS Czaszyn   0-1 Pogórze Srogów Górny

 

Kolejka 17 - 7.06.2009

Pauza: Bumar Rudenka

LKS Czaszyn  11-1 Juventus Poraż
Pogórze Srogów Górny   2-5 Pionier Średnia Wieś
Grom Sanoczek   3-5 Drzewiarz Rzepedź
Jawornik Czarna   3-0 ULKS Czerteż

 

Kolejka 18 - 14.06.2009

Pauza: Grom Sanoczek

Juventus Poraż   1-2 Jawornik Czarna 
ULKS Czerteż   1-2 Bumar Rudenka
Drzewiarz Rzepedź   5-1 Pogórze Srogów Górny
 Pionier Średnia Wieś   4-1  LKS Czaszyn

 

 








 

 

© CZASZYN.PL - All rights reserved

 Design by Szablony.Maniak.Pl

  statystyka