Tabela 2008/2009
TABELA: KROSNO, KLASA C, GRUPA 1
KONIEC SEZONU 2008/2009
========================================================= TERMINARZ
►
Kolejka 1 - 17 sierpnia 2008
♦
Pauza: Pogórze Srogów Górny
Juventus Poraż |
4-2 |
Pionier Średnia Wieś |
Drzewiarz Rzepedź |
0-3 |
LKS Czaszyn
(wo) |
ULKS Czerteż |
2-2 |
Grom Sanoczek |
Jawornik Czarna |
1-1 |
Bumar Rudenka |
►
Kolejka 2 - 24 sierpnia 2008
♦
Pauza: LKS Czaszyn
Bumar Rudenka |
9-3 |
Juventus Poraż |
Grom Sanoczek |
0-4 |
Jawornik Czarna |
Pogórze Srogów Górny |
0-4 |
ULKS Czerteż |
Pionier Średnia Wieś |
1-3 |
Drzewiarz Rzepedź |
►
Kolejka 3 - 31 sierpnia 2008
♦
Pauza: Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż |
0-3 |
Drzewiarz Rzepedź |
ULKS Czerteż |
0-1 |
LKS Czaszyn |
Jawornik Czarna |
2-1 |
Pogórze Srogów Górny |
Bumar Rudenka |
6-0 |
Grom Sanoczek |
►
Kolejka 4 - 7 września 2008
♦
Pauza: Drzewiarz Rzepedź
Grom Sanoczek |
2-8 |
Juventus Poraż |
Pogórze Srogów Górny |
1-6 |
Bumar Rudenka |
LKS Czaszyn |
0-1 |
Jawornik Czarna |
Pionier Średnia Wieś |
0-2 |
ULKS Czerteż |
►
Kolejka 5 - 14 września 2008
♦
Pauza: Juventus Poraż
ULKS Czerteż |
2-3 |
Drzewiarz Rzepedź |
Jawornik Czarna |
0-0 |
Pionier Średnia Wieś |
Bumar Rudenka |
2-0 |
LKS Czaszyn |
Grom Sanoczek |
2-3 |
Pogórze Srogów Górny |
►
Kolejka 6 - 21 września 2008
♦
Pauza: ULKS Czerteż
Pogórze Srogów Górny |
9-1 |
Juventus Poraż |
LKS Czaszyn |
9-0 |
Grom Sanoczek |
Pionier Średnia Wieś |
1-4 |
Bumar Rudenka |
Drzewiarz Rzepedź |
3-1 |
Jawornik Czarna |
►
Kolejka 7 - 28 września 2008
♦
Pauza: Jawornik Czarna
Juventus Poraż |
3-2 |
ULKS Czerteż |
Bumar Rudenka |
2-3 |
Drzewiarz Rzepedź |
Grom Sanoczek |
0-8 |
Pionier Średnia Wieś |
Pogórze Srogów Górny |
3-3 |
LKS Czaszyn |
►
Kolejka 8 - 6 października 2008
♦
Pauza: Bumar Rudenka
Pionier Średnia Wieś |
2-1 |
Pogórze Srogów Górny |
Drzewiarz Rzepedź (wo) |
3-0 |
Grom Sanoczek |
ULKS Czerteż |
1-2 |
Jawornik Czarna |
Juventus Poraż |
0-6 |
LKS Czaszyn |
►
Kolejka 9 - 12 października 2008
♦
Pauza: Grom Sanoczek
Bumar Rudenka |
1-0 |
ULKS Czerteż |
Pogórze Srogów Górny |
2-2 |
Drzewiarz Rzepedź |
LKS Czaszyn |
1-4 |
Pionier Średnia Wieś |
Jawornik Czarna |
3-1 |
Juventus Poraż |
__________________________________________
►
Kolejka 10 - 19.04.2009
♦
Pauza: Pogórze Srogów Górny
Pionier Średnia Wieś |
6-1 |
Juventus Poraż |
LKS Czaszyn |
1-1 |
Drzewiarz Rzepedź |
Grom Sanoczek |
2-4 |
ULKS Czerteż |
Bumar Rudenka |
0-2 |
Jawornik Czarna |
►
Kolejka 11 - 26.04.2009
♦
Pauza: LKS Czaszyn
Juventus Poraż |
0-5 |
Bumar Rudenka |
Jawornik Czarna |
8-3 |
Grom Sanoczek |
ULKS Czerteż |
1-0 |
Pogórze Srogów Górny |
Drzewiarz Rzepedź |
1-1 |
Pionier Średnia Wieś |
►
Kolejka 12 - 3.05.2009
♦
Pauza: Pionier Średnia Wieś
Drzewiarz Rzepedź |
10-0 |
Juventus Poraż |
LKS Czaszyn |
3-2 |
ULKS Czerteż |
Pogórze Srogów Górny |
2-2 |
Jawornik Czarna |
Grom Sanoczek |
3-9 |
Bumar Rudenka |
►
Kolejka 13 - 10.05.2009
♦
Pauza: Drzewiarz Rzepedź
Juventus Poraż |
8-1 |
Grom Sanoczek |
Bumar Rudenka |
3-2 |
Pogórze Srogów Górny |
Jawornik Czarna |
1-1 |
LKS Czaszyn |
ULKS Czerteż |
2-3 |
Pionier Średnia Wieś |
►
Kolejka 14 - 17.05.2009
♦
Pauza: Juventus Poraż
Drzewiarz Rzepedź |
1-0 |
ULKS Czerteż |
Pionier Średnia Wieś |
3-0 |
Jawornik Czarna |
LKS Czaszyn |
1-0 |
Bumar Rudenka |
Pogórze Srogów Górny |
4-3 |
Grom Sanoczek |
►
Kolejka 15 - 24.05.2009
♦
Pauza: ULKS Czerteż
Juventus Poraż |
1-1 |
Pogórze Srogów Górny |
Grom Sanoczek |
2-2 |
LKS Czaszyn |
Bumar Rudenka |
1-1 |
Pionier Średnia Wieś |
Jawornik Czarna |
0-1 |
Drzewiarz Rzepedź |
►
Kolejka 16 - 31.05.2009
♦
Pauza: Jawornik Czarna
ULKS Czerteż |
3-1 |
Juventus Poraż |
Drzewiarz Rzepedź |
1-2 |
Bumar Rudenka |
Pionier Średnia Wieś |
8-0 |
Grom Sanoczek |
LKS Czaszyn |
0-1 |
Pogórze Srogów Górny |
►
Kolejka 17 - 7.06.2009
♦
Pauza: Bumar Rudenka
LKS Czaszyn |
11-1 |
Juventus Poraż |
Pogórze Srogów Górny |
2-5 |
Pionier Średnia Wieś |
Grom Sanoczek |
3-5 |
Drzewiarz Rzepedź |
Jawornik Czarna |
3-0 |
ULKS Czerteż |
►
Kolejka 18 - 14.06.2009
♦
Pauza: Grom Sanoczek
Juventus Poraż |
1-2 |
Jawornik Czarna |
ULKS Czerteż |
1-2 |
Bumar Rudenka |
Drzewiarz Rzepedź |
5-1 |
Pogórze Srogów Górny |
Pionier Średnia Wieś |
4-1 |
LKS Czaszyn |
|